opat-logo

Spróbuj piwa warzonego z pasją!

Opat to marka, którą stworzyliśmy dla miłośników piwa takich jak my. Najlepsze słody i chmiel, najlepsza woda i warzenie w otwartych kadziach to gwarancja wspaniałego, świeżego smaku i aromatu. Spróbuj go raz a już nigdy nie wrócisz do piw koncernowych!

marka-opat-piwa-z-pasja
opat-miodowe
opat-na-miodzie-spadziowym-logo

Opat na miodzie spadziowym

Piwo stworzone według naszej receptury przez artystę w swoim fachu – piwowara z czeskiego browaru Bohemia Regent.  Opat na Miodzie Spadziowym to delikatne jasne piwo uwarzone według najwyższych czeskich standardów, które jednocześnie ma w sobie nasz polski miód spadziowy.

Plato: 14,5°    Alk: 5,0%    Dostępność: butelka 0,5l, keg 30l

szyszki
opat-tradycyjne-logo

Opat tradycyjne

Warzone dla nas w browarze Bohemia Regent w Treboniu. Skomponowane tylko i wyłącznie z podstawowych składników: chmielu, wody, słodu jęczmiennego. Browar jest ekologicznym producentem, nie używa żadnych dodatków czy polepszaczy. Piwo warzone jest w kadziach otwartych, tradycyjnie. Długo leżakuje w piwnicach browaru. Browar to rodzinny biznes, a piwowarem jest prawdziwy pasjonat. Opat to pils, lekki i przyjemny w smaku.

Plato: 11,9°    Alk: 5,0%    Dostępność: butelka 0,5l, keg 30l, keg 50l

szyszki
opat-tradycyjne
opat-ciemne
opat-ciemne-logo

Opat ciemne

Kolejne piwko z naszej marki, także warzone w Bohemii Regent w Treboniu. W składzie nie znajdzie się żadnych niepotrzebnych lub sztucznych dodatków, jest tam tylko chmiel, woda i słody jęczmienne. Piwo ciemne o ładnej, lekko czerwonawej barwie złamane odrobiną piwa jasnego. Warzone tradycyjnie w kadzi otwartej, długo leżakowane. Nie jest piwem za słodkim, nie jest zbyt goryczkowe, przyjemnie wyważone z miłym karmelowym posmakiem. Piwo to jest szczególną sympatią darzone przez panie.

Plato: 12,5°    Alk: 4,8%    Dostępność: butelka 0,5l, keg 30l, keg 50l

szyszki
szyszki-bk

Chcesz mieć piwo Opat w swoim Pubie/Klubie/Restauracji?

Napisz lub zadzwoń do nas. Stale poszukujemy partnerów do współpracy na terenie całej polski. Zapewniamy sprzęt do nalewania, a także kufle, podkładki do piwa, kasetony, koszulki i inne materiały reklamowe.

szyszki-bk

Potwierdź swój wiek, aby móc przeglądać stronę

Zgodnie z prawem musisz być osobą pełnoletnią by mieć dostęp do treści strony